Jabłecki Maciej
Posadzki, wylewki, szlichty betonowej o najwyższej jakości

Nasza firma nasza działa na rynku podlaskim i mazowieckim od 2002 roku.

Oferujemy Państwu wykonanie posadzki, wylewki, szlichty betonowej o wysokiej jakości, przy pomocy wysokowydajnej pompy zwanej mixokretem. Poziomujemy laserowo. Do zatarcia używamy zacieraczki mechanicznej dzięki czemu uzyskujemy równe, niepylące i twarde podłoże pod każdy rodzaj pokrycia (parkiet, mozaika, panele, płytki, itd.). I nie trzeba stosować warstw wyrównujących. Zapewniamy optymalne wykorzystywanie materiałów powierzonych przez klientów, odpowiednią organizację robót, stosowanie profesjonalnego sprzętu, optymalizację czasu pracy, zachowanie zasad sztuki budowlanej. Pomożemy specjalnie dla Państwa wybrać i doradzić najlepsze rozwiązanie. Stosujemy najwyższej jakości materiały zakupione przez naszą firmę.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!
 

CENA: 10zł

Dotyczy wykonania 1m2 posadzki z materiału powierzonego przez klienta o grubości 4-6cm powyżej 100m2. Jeżeli ilość powierzchni jest mniejsza cena ustalana jest indywidualnie.

CENA: 24zł

Dotyczy wykonania 1m2 posadzki z materiału własnego: beton (piach, cement).
Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania posadzki z materiałów zakupionych przez nas, cena w tym przypadku jest ustalana indywidualnie i zależy od wykorzystywanych materiałów.
Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT!!!
Przed rozpoczęciem zlecenia proponujemy spotkanie celem wstępnego ustalenia szczegółów.


Profesjonalny hosting dostarcza webion.pl